USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Lindo Apto Aguas De Guarajuba Guarajuba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Lindo Apto Águas de Guarajuba Guarajuba Lindo Apto Águas de Guarajuba Guarajuba Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Lindo Apto Aguas De Guarajuba

ex. Lindo Apto águas De Guarajuba

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-30
2026-08-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

59

Lindo Apto Aguas De Guarajuba


Το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba με 2 υπνοδωμάτια απέχει μόνο 1 χλμ. από την Παραλία της Guarajuba και προσφέρει κέντρο φίτνες. Για την απόλυτη άνεση στους επισκέπτες παρέχονται Wi-Fi και ιδιωτικός χώρος στάθμευσης

Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Itacimirim Beach που βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.

Το διαμέρισμα 65 τ.μ. Παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Οι επισκέπτες στη μικρή κουζίνα έχουν πρόσβαση στο διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba, που τους επιτρέπει να φτιάξουν νόστιμα σπιτικά γεύματα.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Guarajuba
    1738 χλμ.
  • Παραλία της Guarajuba
    1642 χλμ.
  • Le Chevalier Presentes
    1315 χλμ.
  • Igreja International da Graca de Deus
    1504 χλμ.
  • Lagoa de Guarajuba
    1289 χλμ.
  • Salao do Reino das Testemunhas de Jeova
    1501 χλμ.
  • Feira de Monte Gordo
    1342 χλμ.
  • Congrecao Christa no Brasil
    1381 χλμ.
  • Igreja Santo Antonio
    1915 χλμ.
  • Igreja Batista de Emanuel
    1549 χλμ.
  • Αεροδρόμια
  • Αεροδρόμιο Luis Eduardo Magalhaes
    51 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi

Γεύματα και ποτά

  • Κουζινικά είδη
  • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

Στο δωμάτιο

  • Wi-Fi στα δωμάτια
  • Μίνι μπαρ
  • Καθιστικό
  • Τραπέζι φαγητού
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 16:00
Check-out: έως 11:00

Συχνές ερωτήσεις

  • Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba;

    Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba στο κέντρο της πόλης.
  • Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba αποτελεί 91$.
  • Μπορούμε να παρκάρουμε το όχημά μας στο το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba;

    Το το διαμέρισμα Lindo Apto Aguas De Guarajuba παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης αυτοκινήτων.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-30
2026-08-31

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Lindo Apto Aguas De Guarajuba, Βραζιλία

Avenida Humaita, Cond. Agua, Rua 12-A, Cond. Aguas De Guarajuba, Guarajuba, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © bahiatophotels.com

All rights reserved